Ekskluzywny – czyli jaki?

Kiedy myślimy o naszym projekcie, jakim jest KarrierePRO, od razu nasuwa się przymiotnik „ekskluzywny”. Co to jednak oznacza – dla nas i dla Was? Niby każdy właściwie wie, ale zdefiniować to pojęcie nie do końca jest prosto.

Ekskluzywność jest to bowiem cecha, świadcząca o tym, że zostały spełnione pewne kryteria (jasno określone, ale nie dla ogółu osiągalne), pozwalające w ten sposób opisać zjawisko, przedmiot bądź grupę..Taką grupą, w tym przypadku, mają być zarejestrowani członkowie portalu KarrierePRO. Nie oznacza to jednak, że sama rejestracja czy wykupienie konkretnego pakietu dostępowego wystarczy, by przynależeć w pełni do naszej ekskluzywnej społeczności. Nie każdy jest w stanie spełnić konkretne warunki, czy posiadać pewne cechy. Ekskluzywność – w rozumieniu twórców portalu – to całkowite zaangażowanie, dojrzałość, inwestowania we własny rozwój i gotowość do zmian, a także chęć poznawania możliwości, jakie otwierają się przed tymi, którzy prezentują postawę otwartą, dojrzałą właśnie, a także pełną powagi i szacunku do partnerów.

Jasne jest, że obecnie rynek oferuje wiele możliwości w zakresie poszukiwania pracy, mnogość darmowych serwisów ogłoszeniowych, portali społecznościowych, grup i forów, gdzie poszukujący pracy w branży piłkarskiej raz na jakiś czas odnaleźliby informację o interesujących ofertach pracy. Pytanie tylko, czy…

  • chcecie jeździć rowerem czy Mercedesem?
  • chcecie otrzymać to, co jest tanie, łatwe i powszechne dla wszystkich, czy coś, co zostało skrojone na Waszą miarę?
  • zależy Wam na fachowym doradztwie i pomocy osób z doświadczeniem w branży piłki nożnej?
  • chcecie mieć dostęp nie tylko do informacji o ofertach pracy, ale także szansę na uczestniczenie w niesztampowych wydarzeniach, spotkaniach i szkoleniach?
  • oczekujecie poważnego traktowania i podejścia pełnego szacunku do Was?

Jeśli odpowiedzieliście na powyższe pytania pozytywnie, to ze swojej strony także powinniście wykazać się profesjonalizmem.

Podejmując decyzję o skorzystaniu z naszej oferty i wykupieniu pakietu dostępowego, koniecznie odpowiedzcie sobie na kolejne pytania:

  • Czy jesteście rzeczywiście gotowi na zmianę pracy, pełne zaangażowanie się w proces poszukiwania, ale także proces rekrutacji i oceny przez potencjalnego pracodawcę?
  • Czy potraficie precyzyjnie określić Wasze preferencje zawodowe, oczekiwania względem dalszego rozwoju czy charakterystyki pracodawcy?
  • Czy jesteście świadomi Waszych umiejętności, czy umiecie jasno i konkretnie sformułować własną charakterystykę zawodową? A także sumiennie wypełnić na przykład swój profil w portalu, zastosować się do wskazówek i poleceń?
  • Czy jesteście gotowi podporządkować się zasadom panującym w społeczności, do której dołączacie (poczynając od portalu KarrierePRO, w którym się rejestrujecie, a kończąc na szeregach organizacji/pracodawcy, do którego aplikujecie)?

Jeśli na powyższe pytania jesteście w stanie odpowiedzieć twierdząco, oznacza to, że możemy zacząć wspólnie pracować nad Waszym rozwojem. Bo KarrierePRO to nie tylko serwis ogłoszeniowy. To szereg świadczeń, możliwości i profitów, jakie nasi zarejestrowani członkowie otrzymują w zakresie szeroko rozumianego rozwoju i edukacji. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się ze słowem wprowadzającym, to zróbcie to niezwłocznie i nadróbcie zaległości. Więcej informacji o projekcie znajdziecie w tym miejscu.

Jako poważni kandydaci (do takich osób chcemy kierować ofertę KarrierePRO) macie większe szanse na bycie zauważonym przez równie poważnego pracodawcę. Jednocześnie rosną też Wasze możliwości skorzystania z wyselekcjonowanych projektów edukacyjnych, dzięki którym będziecie podnosić swoje kwalifikacje – zgodnie z własnymi przekonaniami, preferencjami i zainteresowaniami.

Za drzwiami KarrierePRO czeka na Was możliwość zetknięcia się z profesjonalnym podejściem, procesami oraz traktowaniem pełnym szacunku. Jak zawsze wybór należy do Was – a jak wiecie, wybór ma znaczenie.

Anna Gabor