Czas na zmiany

Jak zacząć przygodę z KarrierePRO?

Zmiana pracodawcy, czy też poszukiwanie go w chwili, gdy jesteśmy na początku naszej drogi zawodowej, to bez wątpienia niełatwy moment w życiu. Decyzje, które podejmiemy przy jego wyborze, będą miały wpływ na nas i nasz rozwój zawodowy przez – prawdopodobnie – dłuższy czas. Wkraczając w ten etap, musimy też zdawać sobie sprawę, że nie tylko my dokonujemy wyboru (pracodawcy, stanowiska, lokalizacji, możliwości rozwoju). Po tej drugiej stronie znajduje się właśnie pracodawca, który także szuka. Szuka idealnego pracownika – kompetentnego, świadomego, chętnego i zmotywowanego. To, czy nasze drogi i intencje się przetną, zależy od kilku czynników. Ważne jest zatem, by dobrze poznać wzajemne oczekiwania i potrzeby, jednocześnie odpowiednio się na nie przygotować.

O niuansach dotyczących tego, jak prawidłowo stworzyć cv (lub w jaki sposób oddać to w ręce specjalistów, którzy stworzą dla nas profesjonalny dokument (Doradztwo w zakresie składania aplikacji) – oraz jak przygotować się do rozmowy i kontaktu z potencjalnym pracodawcą, opowiemy w kolejnych częściach naszego poradnika. Przygotowaliśmy też dla Was wiele konkretnych świadczeń, które pomogą w działaniach aplikacyjnych.

Znajdujecie się właśnie w portalu KarrierePRO. Oznacza to, że podjęliście już pierwszy krok w stronę zmiany lub poszukiwania pracy.

Jak więc rozpocząć tę drogę z nami?

Krok 1 to rejestracja w portalu jako Kandydat.

Dajemy Wam trzy możliwości funkcjonowania i kooperowania z nami:

  • rejestracja darmowa z wykorzystaniem pakietu STARTER
  • rejestracje płatne z wykorzystaniem pakietów ADVANCED oraz PROFESSIONAL

Zobacz porównanie wszystkich Pakietów – kliknij tutaj.

Krok 2 to uzupełnienie informacji rekrutacyjnych o sobie zgodnie ze stanem faktycznym, preferencjami i umiejętnościami. (UWAGA! Rejestracja z wykorzystaniem poszczególnych pakietów daje różne możliwości i przywileje kandydatom w kwestii uzupełniania informacji w profilu)

Jeśli chcecie, byśmy przeprowadzili Was przez proces rejestracji z użyciem poszczególnych pakietów – zapoznajcie się z odcinkiem poradnika pod tytułem „Rejestracja Kandydata”. (jeśli jeszcze nie zapisaliście się do newslettera KarrierePRO – zróbcie to koniecznie już teraz – www.karrierepro.pl.

Krok 3 to wyszukiwanie oraz przeglądanie ogłoszeń zgodnie z preferencjami i możliwościami, jakie dają Wam wykupione pakiety, poznawanie pracodawców – ich profili działalności oraz oferty merytorycznej.

I wreszcie Krok 4, który – de facto – może stać się pierwszym w procesie zdobywania kolejnego szczebla w karierze zawodowej, a mianowicie DECYZJA o aplikowaniu na dane stanowisko w ogłoszeniu. (UWAGA! Rejestracja z wykorzystaniem poszczególnych pakietów daje różne możliwości i przywileje kandydatom w kwestii aplikowania na ogłoszenia i kontaktu z pracodawcą.

DLA KANDYDATÓW 

Jeśli chcecie poznać tajniki wszystkich funkcjonalności portalu KarrierePRO – zostańcie z nami.

Anna Gabor