Inne spojrzenie, bezpośredni przekaz

Od 14 lat funkcjonuję w zawodowej piłce nożnej. Przez długi czas na terenie Polski, a od trzech lat moje losy związane są z europejskim futbolem. Poznałem piłkę z wielu perspektyw, zaś po długim czasie głębokich przemyśleń i precyzyjnych analiz wypracowałem absolutnie autorską drogę podążania przez piłkarski świat. Charakteryzuje się ona zupełnie odmiennym – od standardowego czy wręcz sztampowego – spojrzeniem na tę dyscyplinę sportu. Kto przygląda się moim poczynaniom lub brał udział w jednym z licznych projektów, prowadzonych przeze mnie, ten posiada orientację, co oznaczają powyższe słowa. Kto po raz pierwszy spotyka się z moim nazwiskiem, ten może zapoznać się z krótką charakterystyką Marcina Gabora. I tak powoli odkrywać piłkę nożną na nowo.

KarrierePRO należy do portfolio moich projektów, które wymyśliłem w każdym szczególe. Od pierwszej litery do ostatniej kropki. Podobnie rzecz się miała ze ScoutingPRO (już nieistniejące), TrainerPRO czy w przypadku innych przedsięwzięć. KarrierePRO to portal zajmujący się piłkarską rekrutacją, doradztwem oraz edukacją, przynależący do futbolowej rodziny Marcina Gabora. Co to oznacza? Otóż, wszystkie projekty mojego autorstwa zostały oparte na identycznym rozumieniu piłki nożnej, identycznej tożsamości piłkarskiej, identycznej bazie merytorycznej, jak również tych samych uniwersalnych wartościach. Dzięki temu, zbudowałem komplementarną markę – profesjonalną, charakterystyczną, wspierającą szeroko rozumiany rozwój uczestników życia piłkarskiego na bazie ustruktyryzowanej wiedzy oraz przekonań. Przekazywanych konsekwentnie w odniesieniu do wszystkich świadczeń i na wszystkich poziomach wtajemniczenia. Komplementarność projektów zauważalna jest ewidentnie również przy okazji KarrierePRO, ponieważ wsparcie doradcze i edukacyjne odbywa się w większości aspektów z wykorzystaniem potencjału TrainerPRO, czyli agencji edukacyjno-analitycznej.

Fakty dotyczące KarrierePRO prezentują się imponująco. Trzy główne zagadnienia: rekrutacja, doradztwo, edukacja. Możliwość rejestracji po stronie Kandydatów w 36 rolach. Wychodzimy też naprzeciw Pracodawcom, operującym w ramach 14 różnych grup. Oddajemy do użytku, po każdej ze stron, trzystopniowe pakiety – STARTER, ADVANCED oraz PROFESSIONAL. Udostępniamy wiele narzędzi ułatwiających budowanie charakterystyk Kandydatów oraz definiowanie profili Pracodawców. Dodatkowo przekazujemy szereg rozwiązań umożliwiających profesjonalne aplikowanie oraz narzędzi rekrutacyjnych. Wspieramy doradczo i edukacyjnie, formułując 60 zagadnień szkoleniowych. A to wszystko poparte indywidualną opieką ze strony moich Współpracowników. KarrierePRO otwiera ogromne możliwości – od ludzi zależy, jak je wykorzystają.

Czytając ten artykuł, sięgacie po lekturę w ramach cyklu pod nazwą „Marcin Gabor komentuje”. Teksty nie będą publikowane w konkretny dzień, jednak planuję regularne formułowanie przemyśleń. Poruszę w nich przeróżną tematykę. Poczynając od aspektów merytorycznych w profesjonalnej piłce, poprzez zagadnienia strukturalne w odniesieniu do podmiotów piłkarskich, problemy europejskiego futbolu, aż po kwestie rekrutacyjne i (nie)profesjonalizm uczestników piłkarskiej wędrówki. Niezależnie od omawianego obszaru, zawsze możecie z dużą dozą pewności wyczekiwać dwóch elementów – zupełnie innego spojrzenia na piłkę nożną oraz bezpośredniego przekazu.

Marcin Gabor